KREDİ KARTI / BANKA KARTI İLE TEK SEFERLİK DESTEK

Sepete At


Sevgi Sertifikanızı kendiniz tasarlamak isterseniz yeşil buton ile Sertifika Konfigüratörünü açıp tasarlayın ve tasarladığınız sayfadan destek ödemesini yapınız!
SEVG襤 SERT襤F襤KASI (BRONZE)
50
SEVG襤 SERT襤F襤KASI (SUN)
70
SEVG襤 SERT襤F襤KASI (SILVER)
150
SEVG襤 SERT襤F襤KASI (STAR)
250
SEVG襤 SERT襤F襤KASI (GOLD)
500
Klima i癟in Ba覺
4.000

BAĞIŞ SEPETİM

Sepetiniz bo.

"Destek Tutarı " bölümünden Desteklemek istediğiniz tutarı yazıp butonuna tıklayarak sepete atın. Sevgi Sertifikalarından da sepete atabilirsiniz.

Tedavisi hen羹z m羹mk羹n olmayan ama yaam kalitelerini artt覺rabileceimiz kelebek hastas覺 癟ocuklar覺m覺z i癟in krem, sarg覺 bezi ve ine ucu gibi medikal malzeme temin etmekteyiz. Desteinle, onlara daha ac覺s覺z bir yaam sunabiliriz.

Yukar覺daki 襤htiya癟 listesindeki 羹r羹nler semboliktir. Bu Platformda 羹r羹nlerin sat覺覺 yap覺lmamaktad覺r. Kredi kart覺n覺zla veya banka kart覺n覺zla yapaca覺n覺z 繹demenin tutar覺 nakit olarak KELEBEK OCUKLAR DERNE襤'nin hesab覺na ge癟ecektir.

KELEBEK OCUKLAR DERNE襤 olarak misyonumuz, kelebek ve dier hastal覺kta olan 癟ocuklar覺m覺z覺n y羹zlerinde tebess羹m yaratmak, az da olsa s覺k覺nt覺l覺 yaamlar覺na renk katmak, ufac覺k hayallerine destek olmakt覺r

Vizyonumuz ise; iyiliin pahal覺 birey olmad覺覺n覺 herkesin g繹rmesini salamak, bu konuda yard覺msever insanlar覺m覺z覺 繹rg羹tlemek ve toplumumuzu birliktelik 癟at覺s覺 alt覺nda toplamakt覺r.

Bu kutsal g繹revi yerine getirirken dil, din, 覺rk, cinsiyet fark覺 g繹zetmeksizin ihtiya癟lara kal覺c覺 癟繹z羹mler 羹retmek, proje ve organizasyonlarda ibirlii salamak en b羹y羹k hedefimizdir.

Verdiimiz hizmet kalitesini sizler sayesinde g羹nden g羹ne artt覺rmak i癟in hepinizin desteklerine sonsuz ihtiyac覺m覺z vard覺r.

Tel / GSM: 05307040462
# Ürün Adı Yaklaşık Piyasa Fiyatı
1 Coraderm Cilt Koruyucu Merhem 240 ml 200,00 TL
2 Klima i癟in Ba覺 4.000,00 TL
3 Ebi-derm one 100 ml Bariyer Oluturucu Merhem 100,00 TL
4 Mouth Care Sprey 100,00 TL
5 File Bandaj 50,00 TL
6 Span癟 Gaz Kompress 30,00 TL
7 Elastik Sarg覺 Bezi Seti 50,00 TL

Gönüllülerimizin destekleri ile çocukların ihtiyacı olan tüm giderler karşılanmaktadır. Yukarıdaki ihtiyaç listesindeki ürünler en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bunların dışında da çocukları ve ailelerini desteklediğimiz giderler söz konusudur.

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanlar ile Sivil toplum kuruluşlarının buluşma noktasıdır. Birelinnesivar kolay, hızlı ve şeffaf bir şekilde yardımlaşma yapılmasına olanak sağlayan bir dijital platformdur.

Bir elin ne var paltformu, sivil toplum kuruluşlarının bağış ve satış etkinliklerini yayınladıkları bir dijital platformdur. Bu etkinliklerin sayfalarını ziyaret edebilir ve kredi kartı, banka kartı gibi ödeme yöntemleriyle destekleyebilirsiniz. Etkinlik sayfalarında seçeceğiniz ürün ya da hizmetin ödemesini yapabileceğiniz gibi, istediğiniz miktarın doğrudan girişini yaparak, yardım yapabilirsiniz.

Bu kampanya sayfasındaki ödeme alt yapısı BDDK lisanlı PAYTR kuruluşu tarafından KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ'ne sağlanmıştır. Kredi Kartınızla veya Banka Kartınızla yapacağnız tüm bağışlar anında KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ'nin banka hesabına nakit olarak geçecektir.

Arkadalar覺n覺zla Payla覺n

Ne kadar birlik olursak, o kadar g羹癟l羹 oluruz!