KREDİ KARTI / BANKA KARTI İLE TEK SEFERLİK DESTEK

Sepete At


Sevgi Sertifikanızı kendiniz tasarlamak isterseniz yeşil buton ile Sertifika Konfigüratörünü açıp tasarlayın ve tasarladığınız sayfadan destek ödemesini yapınız!
SEVG─░ SERT─░F─░KASI 250
250
SEVG─░ SERT─░F─░KASI 500
500
SEVG─░ SERT─░F─░KASI 750
750
KURBAN SERT─░F─░KASI 5.000
5.000
SEVG─░ SERT─░F─░KASI 1.000
1.000
SEVG─░ SERT─░F─░KASI 2.500
2.500
KURBAN SERT─░F─░KASI 4.500
4.500
KURBAN SERT─░F─░KASI 8.000
8.000
KURBAN SERT─░F─░KASI 10.000
10.000
KURBAN SERT─░F─░KASI 15.000
15.000
KURBAN SERT─░F─░KASI 20.000
20.000
KURBAN SERT─░F─░KASI 50.000
50.000

BAĞIŞ SEPETİM

Sepetiniz bo┼č.

"Destek Tutarı " bölümünden Desteklemek istediğiniz tutarı yazıp butonuna tıklayarak sepete atın. Sevgi Sertifikalarından da sepete atabilirsiniz.

Tedavisi hen├╝z m├╝mk├╝n olmayan ama ya┼čam kalitelerini artt─▒rabilece─čimiz Genetik Ge├ži┼čli hastal─▒klarla d├╝nyaya gelmi┼č ├žocuklar─▒m─▒z i├žin m├╝cadele etmekteyiz. K├╝├ž├╝c├╝k bir ba─č─▒┼č─▒nla, onlara daha ac─▒s─▒z bir ya┼čam sunabiliriz.

Yukar─▒daki ─░htiya├ž listesindeki ├╝r├╝nler semboliktir. Bu Platformda ├╝r├╝nlerin sat─▒┼č─▒ yap─▒lmamaktad─▒r. Kredi kart─▒n─▒zla veya banka kart─▒n─▒zla yapaca─č─▒n─▒z Ba─č─▒┼č─▒n tutar─▒ nakit olarak SMA FEDERASYONU resmi hesab─▒na ge├žecektir.

Tel / GSM: 5529322082
Web:
E-posta:
# Ürün Adı Yaklaşık Piyasa Fiyatı

Gönüllülerimizin destekleri ile çocukların ihtiyacı olan tüm giderler karşılanmaktadır. Yukarıdaki ihtiyaç listesindeki ürünler en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bunların dışında da çocukları ve ailelerini desteklediğimiz giderler söz konusudur.

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanlar ile Sivil toplum kuruluşlarının buluşma noktasıdır.

Birelinnesivar Platformu, toplumsal meseleleri gönüllülerine işaret eden ve meselenin çözümüne odaklanan bir sosyal sorumluluk platformudur. Bağış toplamaz bir banka hesabı yoktur! Ancak meselenin çözümüne odaklanmış ve meselenin çözümüne dair donanıma sahip Sivil Toplum Kuruluşlarını (Dernekler, Vakıflar, Federasyonlar) bağış yapmak isteyen gönüllülerine işaret eder. Gönüllülerin gönül rahatlığı ile bağış yapması için ilgili Sivil Toplum Kuruluşunu (Dernekler, Vakıflar, Federasyonlar) tavsiye eder.

Meseleleri çözümlemede, temel hedefimiz kök nedenleri belirleyip onları ele almaktır. Bu, sorunların sadece yüzeyini değil, altında yatan nedenleri anlamamızı ve bunları çözmemizi sağlar. Örneğin, bir hastalığı tedavi etmek yerine semptomları tedavi etmek gibi. Bu yaklaşım, uzun vadeli ve daha etkili çözümler sunar.

Özellikle üzerinde durduğumuz en önemli toplumsal mesele ise "genetik geçişli hastalıklardır!" Genetik geçişli yani kalıtsal hastalıklarla talihsiz bir şekilde dünyaya gelen çocukların içinde bulundukları durumu toplumun her kesiminin farkına varmasını sağlamak en büyük çabamızdır! Bu çabanın temel amaçları ise; bu sayede toplumsal bilinci de oluşturarak hem genetik geçişli hastalıklarla yeni çocukların dünyaya getirilmesinin önüne geçmeyi hem de acılar içerisindeki masum çocukların yaşam kalitelerini arttırarak daha acısız yaşamalarını ve tedavi imkanı bulmalarını sağlamaktır.

Genetik hastalıkların önlenmesi için doğru adımlar atan ve büyük şanssızlıkla genetik hastalığın pençesinde dünyaya gelen çocukları ve ailelerini yalnız bırakmayıp onlara destek olacak, bütüncül yaklaşacak ve adaletle destek olacak Sivil Toplum Kuruluşları ile iş birliği yapma taraftarıyız. Bu çizgimizden çıkan STK lar ile yollarımız her zaman ayrıdır!

Birelinnesivar Platformu, toplumsal meseleleri gönüllülerine işaret eden ve meselenin çözümüne odaklanan bir sosyal sorumluluk platformudur. Bağış toplamaz bir banka hesabı yoktur! Ancak meselenin çözümüne odaklanmış ve meselenin çözümüne dair donanıma sahip Sivil Toplum Kuruluşlarını (Dernekler, Vakıflar, Federasyonlar) bağış yapmak isteyen gönüllülerine işaret eder. Gönüllülerin gönül rahatlığı ile bağış yapması için ilgili Sivil Toplum Kuruluşunu (Dernekler, Vakıflar, Federasyonlar) tavsiye eder.

Tavsiye ve işaret ettiğimiz sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine katılabilir, yasal banka hesaplarına EFT / HAVALE / FAST yöntemleri ile bağış yapabilir ve kredi kartı, banka kartı gibi ödeme yöntemleriyle de destekleyebilirsiniz. Etkinlik sayfalarında seçeceğiniz ürün ya da hizmetin ödemesini yapabileceğiniz gibi, istediğiniz miktarın doğrudan girişini yaparak, yardım yapabilirsiniz.

Bu kampanya sayfasındaki ödeme alt yapısı BDDK lisanlı PAYTR kuruluşu tarafından SMA ÇOCUKLARI DERNEĞİ'ne sağlanmıştır. Kredi Kartınızla veya Banka Kartınızla yapacağnız tüm bağışlar anında SMA ÇOCUKLARI DERNEĞİ'nin banka hesabına nakit olarak geçecektir.

Arkada┼člar─▒n─▒zla Payla┼č─▒n

Ne kadar birlik olursak, o kadar g├╝├žl├╝ oluruz!

Bir elin nesi var?

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır.

HAKKINDA
İletişim

Tel & Whatsapp: +90(533) 145 14 93

E-Posta: bilgi@birelinnesivar.com

Takip Et