SEVGİ SERTİFİKASI


Zekat & Fitre Sertifikası Ramazan ayı içerisinde yapılan bağışlar için Gönüllü Bağışçı adına otomatik oluşmaktadır.

İyilik Sertifikası her bağış için Gönüllü Bağışçı Adına otomatik oluşmaktadır. Lütfen Sevgi Sertifikası ile karıştırmayınız! İtyilik sertifikalarının üzerinde bağış yapılan tutar yer almaktadır. Bu sertifikayı bağış makbuzu gibi de düşünebilirsiniz.

Sevgi Sertifikası: Sepetinize Sevgi sertifikası atmışsanız veya Sertifika Konfigratöründen sertifikanızı tasarlamışsanız sistem tarafından sizin belirlediğiniz isme oluşturulur.

Kurban Sertifikası: Sadece Kurban bayramlarından 15 gün öncesinden itibaren Kurban Bayramının bitişini takip eden 15. günün sonuna kadar Kurban sertifikası karşılığı yapılan bağışlar için ve 500 TL üzerindeki bağışlar için sistem tarafından otomatik oluşturulur.

Destek kodunuzu hatırlamıyorsanız whatsapp destek hattımızdan gönüllü adı soyadı ve bağış yapılırken formda belirttiğiniz GSM numaranızı paylaşarak yardım alabilirsiniz!

Bağış yapılarak alınan her bir sertifika; bağış yapıldığında ekranda görüntülenen Destek Kodu ile sertifika görüntüleme sayfasından görüntülenebilir.

SEVGİ SERTİFİKASI NEDİR?

Sevdiğiniz bir kişiye sevginizi anlatmak için dijital bir araçtır. Amaç Kelebek Çocuklarımıza destek olmaktır. Sevgi Sertifikası bağış karşılığı alınır ve sertifika için yapılan bağışın tamamı yine Kelebek Çocuklar Derneğinin hesabına geçer.

Annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi bir sevgi sertifikası ile anlatabilirsiniz. Anneler günü sertifikası ile anneler gününü kutlayabilirsiniz. Bir Dostunuza onu ne kadar çok sevdiğinizi yine sevgi sertifikası ile anlatabilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum gününü sevgi sertifikası ile veya doğum günü sertifikası ile kutlayabilirsiniz. Doğum günü hediyesi almak yerine ona bu anlamlı hediyeyi verebilirsiniz. Evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşinize, Sevgililer gününde sevgilinize, Öğretmeninize, Çocuğunuza... Kısaca sevginizi anlatmak istediğiniz herkese ve hediye yerine her durumda kullanabilirsiniz.

Sistemde tanımlı olan hazır sevgi sertifikalarını alabilirsiniz, sistem size sadece sertifikanın kime olacağını sorar. Yukarıdaki örnek sertifikada "Aslı Günel" yazan yere Sertifika Kime? sorusuna vereceğiniz cevap gelecektir. "Emre Demir" yazan yere de Bağış Esnasında Forma yazdığınız AD ve SOYAD gelecektir.

Dilerseniz yukarıdaki yeşil renkli "Sertifikamı Kendim Tasarlayacağım" butonunu kullanarak Sertifika Konfigüratöründen sertifikanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarlama sayfasından bağış tutarınızı da belirleyerek bağışınızı yapabilirsiniz.

Sevgi Sertifikaları tarafınıza e-posta ile veya adresinize fiziki olarak gönderilmeyecektir. Sertifika için bağış yaptığınızda ekrana Destek kodu gelecektir. Destek kodunuzla yukarıdaki Turuncu renkli butonu kullanarak sertifikanızı görüntüleyebilirsiniz.

* Destek kodunuzu bilmiyorsanız whatsapp destek hattından mesai saatleri içerisinde destek alın lütfen.

* Sertifika için sadece Kredi Kartı veya Banka kartı ile bağış yapabilirsiniz. Kelebek Çocuklar derneğinin Ziraat Bankası hesabına Havale ve EFT ile yapılan bağışlarda sertifika almak isterseniz lütfen Whatsapp destek hattından dekontunuzu paylaşarak, sertifika talebinde bulunun. Sertifika Kime olacaksa isim soyisim ve kendi isim soyisminizi paylaşmanızı rica ederiz.

* Gönüllüler Listesinde sadece Kredi Kartı ile bağış yapan üyeler yer almaktadır. Havale ve EFT ile bağış yapan üyelerin destek kodu yoktur, destek kodu kredi kartı ile yapılan bağışlarda sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır.

SEVGİ SERTİFİKASININ ÖZELLİKLERİ

Sertifika İsimleri: Sertifikada çift isim bulunur. Birinci isim sertifikanın hediye edildiği kişinin ismi, ikinci isim ise Kelebek Çocuklar Derneği'ne bağışta bulunan kişinin ismidir.
Sertifika Onayı Sertifika onayında Kelebek Çocuklar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın "Fulden Uras" imzası bulunmaktadır. Sertifika onayı sertifikanın sol alt köşesindedir.
Sertifika Seri Numarası Sertifikanın sağ alt köşesinde bulunur. Her sertifikanın kendine ait bir seri numarası vardır. Aynı seri numarası başka bir sertifikaya verilmez.
Sertifika QR Kodu (Kare Kodu) Sertifikanın sağ alt köşesinde bulunur. Tüm sertifikalarda QR Kod vardır ancak sadece GOLD Sevgi Sertifikalarında Karekod Sertifikanın kendisine özeldir. Akıllı telefonlar ile bu QR kod okutulduğunda www.birelinnesivar.com web sitesinde sertifikanın olduğu sayfa açılır. Sertifikanın gerçek ve orjinal olup olmadığı buradan anlaşılır. Sahte sertifikalar sitedeki ile eşleşmeyecektir.