SEVGİ SERTİFİKASI


Zekat & Fitre Sertifikası Ramazan ayı içerisinde yapılan bağışlar için Gönüllü Bağışçı adına otomatik oluşmaktadır.

İyilik Sertifikası her bağış için Gönüllü Bağışçı Adına otomatik oluşmaktadır. Lütfen Sevgi Sertifikası ile karıştırmayınız! İtyilik sertifikalarının üzerinde bağış yapılan tutar yer almaktadır. Bu sertifikayı bağış makbuzu gibi de düşünebilirsiniz.

Sevgi Sertifikası: Sepetinize Sevgi sertifikası atmışsanız veya Sertifika Konfigratöründen sertifikanızı tasarlamışsanız sistem tarafından sizin belirlediğiniz isme oluşturulur.

Kurban Sertifikası: Sadece Kurban bayramlarından 15 gün öncesinden itibaren Kurban Bayramının bitişini takip eden 15. günün sonuna kadar Kurban sertifikası karşılığı yapılan bağışlar için ve 500 TL üzerindeki bağışlar için sistem tarafından otomatik oluşturulur.

Destek kodunuzu hatırlamıyorsanız whatsapp destek hattımızdan gönüllü adı soyadı ve bağış yapılırken formda belirttiğiniz GSM numaranızı paylaşarak yardım alabilirsiniz!

Bağış yapılarak alınan her bir sertifika; bağış yapıldığında ekranda görüntülenen Destek Kodu ile sertifika görüntüleme sayfasından görüntülenebilir.

SEVGİ SERTİFİKASI NEDİR?

Sevdiğiniz bir kişiye sevginizi anlatmak için dijital bir araçtır. Amaç genetik hastalıklarla yaşam savaşı veren çocuklara Çocuklarımıza destek olmaktır. Sevgi Sertifikası bağış karşılığı alınır ve sertifika için yapılan bağışın tamamı yine genetik hastalıklarla yaşam savaşı veren çocuklara Çocuklar Derneğinin hesabına geçer.

Annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi bir sevgi sertifikası ile anlatabilirsiniz. Anneler günü sertifikası ile anneler gününü kutlayabilirsiniz. Bir Dostunuza onu ne kadar çok sevdiğinizi yine sevgi sertifikası ile anlatabilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum gününü sevgi sertifikası ile veya doğum günü sertifikası ile kutlayabilirsiniz. Doğum günü hediyesi almak yerine ona bu anlamlı hediyeyi verebilirsiniz. Evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşinize, Sevgililer gününde sevgilinize, Öğretmeninize, Çocuğunuza... Kısaca sevginizi anlatmak istediğiniz herkese ve hediye yerine her durumda kullanabilirsiniz.

Sistemde tanımlı olan hazır sevgi sertifikalarını alabilirsiniz, sistem size sadece sertifikanın kime olacağını sorar. Yukarıdaki örnek sertifikada "Aslı Günel" yazan yere Sertifika Kime? sorusuna vereceğiniz cevap gelecektir. "Emre Demir" yazan yere de Bağış Esnasında Forma yazdığınız AD ve SOYAD gelecektir.

Dilerseniz yukarıdaki yeşil renkli "Sertifikamı Kendim Tasarlayacağım" butonunu kullanarak Sertifika Konfigüratöründen sertifikanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarlama sayfasından bağış tutarınızı da belirleyerek bağışınızı yapabilirsiniz.

Sevgi Sertifikaları tarafınıza e-posta ile veya adresinize fiziki olarak gönderilmeyecektir. Sertifika için bağış yaptığınızda ekrana Destek kodu gelecektir. Destek kodunuzla yukarıdaki Turuncu renkli butonu kullanarak sertifikanızı görüntüleyebilirsiniz.

* Destek kodunuzu bilmiyorsanız whatsapp destek hattından mesai saatleri içerisinde destek alın lütfen.

* Sertifika için sadece Kredi Kartı veya Banka kartı ile bağış yapabilirsiniz. Platformdaki derneklerin banka hesabına (IBAN) Havale / EFT / FAST ile yapılan bağışlarda sertifika almak isterseniz lütfen Whatsapp destek hattından dekontunuzu paylaşarak, sertifika talebinde bulunun. Sertifika Kime olacaksa isim soyisim ve kendi isim soyisminizi paylaşmanızı rica ederiz.

* Gönüllüler Listesinde sadece Kredi Kartı ile bağış yapan üyeler yer almaktadır. Havale / EFT / FAST ile bağış yapan üyelerin destek kodu yoktur, destek kodu kredi kartı ile yapılan bağışlarda sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Bir elin nesi var?

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır.

HAKKINDA
İletişim

Tel & Whatsapp: +90(533) 145 14 93

E-Posta: bilgi@birelinnesivar.com

Takip Et